משלוח פרחים

כל מה שרציתם לדעת על משלוחי פרחים

משחר ההיסטוריה משמשים פרחים ככלי תקשורת באמצעותו ניתן להעביר ליקרים לנו רגשות ומסרים. פרחים מקלים על העברת רגשות כגון: התנצלות, סליחה, תודה, הערכה, פתיחת דף חדש ועוד.

בעבר זרי הפרחים נקנו בחנויות הפרחים ונמסרו ליעדן על ידי רוכש הפרחים עצמו.

מאוחר יותר התפתחה מערכת של שליחויות פרחים והיה צורך להגיע לחנות, לבחור את הזר הרצוי וזה היה עושה את דרכו אל היעד באמצעות שליח.

לחילופין היה ניתן להתקשר אל חנות הפרחים ולבצע הזמנה "עיוורת" בהסתמך על טעמם של בעלי החנות.

כיום בעולם בו הכל טכנולוגי, מהיר ומיידי והזמן שלנו שווה יותר ויותר כסף ניתן לבצע משלוח פרחים באופן מיידי מבלי לצאת מהמשרד או מהבית.

על מנת שרכישת הזר תהיה חוויה חיובית והזר שיקבל יקירכם יהיה שווה ערך לסכום הכסף אותו השקעתם מומלץ לעיין בכללים הבאים:

1. הזמנה ללא דמי תיווך –

רב האתרים הם גוף מקשר אשר אוסף את ההזמנות שלכם ומפנה אותן לחניות מקומיות המטפלות בהזמנות. בשל גביית דמי התיווך אתם נאלצים לשלם יותר ולקבל פחות עבור כספיכם. מומלץ לעבוד מול חנויות פרחים אמיתיות, אשר מעניקות תמורה גדולה יותר עבור הכסף שלכם, ייעוץ מקצועי יותר ומידע ספציפי אודות הפרחים שהוזמנו. ניתן לבדוק האם החנות אמיתית או לא בעיקר על ידי וידוא הכתובת בה נמצאת החנות. בדיקה פשוטה זו תחסוך לכם כסף רב.

2. הזמנה מאתר אמין –

לפני ההזמנה חשוב לבדוק את מדיניות האבטחה של האתר וכן מדיניות הפרטיות. וודאו שהאתר לא יעביר את פרטיכם לכל גוף שהוא.  בנוסף בידקו מצב של החזר כספי במידה והזר שהוזמן אינו עונה על דרישותיכם.

3. מועד ההזמנה –

אם הינכם מעוניינים לשלוח פרחים בערבי חג או ימים מיוחדים עמוסים בהזמנות זרי פרחים, כגון ט"ו באב או יום האם, כדאי לבצע את ההזמנה מראש כדי להבטיח שהמשלוח יצא בזמן המתאים.

4. המלצות –

תמיד כדאי להתייעץ עם חברים או קרובים לגבי חנות מקוונת ממולצת. כי אין חכם כבעל ניסיון, רק מי שהזמין מאתר מסוים יוכל להעיד על טיב וטריות הזר  שהתקבל.

5. אופי המשלוח –

שולח הפרחים חייב להגדיר לעצמו את מטרת שליחת הזר ואת טיב מערכת היחסים בינו לבין מקבל הפרחים:

  • זרי פרחים מומלץ לשלוח כאשר מדובר במערכת יחסים המבוססת על משפחתיות וקשרים עמוקים כגון לבני זוג וותיקים או לבני משפחה.
  • פרחים בודדים מומלץ לשלוח דווקא כשמדובר במערכת יחסים המבוססת על אינטימיות. בעיקר כאשר מדובר בקשר שנמצא בחיתוליו.
  • משלוח פרחים אינו בא בחשבון בקשר אפלטוני. בקשרים אפלטונים מומלץ למסור את זר הפרחים אישית.
  • המסר שבוחר השולח להעביר אינו נמדד בעלותו של הזר. אין צורך לבחור בזר היקר ביותר, אלא לבחור בזר המכיל את סוגי הפרחים האהובים ביותר על מקבל הזר. משלוח הפרחים הינו אפקטיבי יותר כאשר הוא תואם את טעמו של מקבל הזר. לכל אחד יש טעם אישי והעדפה ברורה לסוג הפרחים (ורדים, חמניות, כלניות, צבעונים וכו'), על מנת ליצור את האפקט המרשים ביותר כדאי לברר מהו הפרח המועדף על מקבל הזר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים