חברות ניקיון

ניקיוןישנם סוגים שונים של חברות ניקיון בישראל, וכל אחת פועלת באופן שונה. חלק מהחברות עובדות אך ורק עם עסקים גדולים או קטנים, ויש להן מכשירים וחומרי ניקוי אשר מתאימים למפעלים או בתי משרדים גדולים, וחלקן עובדות דווקא עם בתים פרטיים או בתי מגורים גדולים אשר משכירים את שירותיהן של חברות ניקיון באופן שותף.

בסופו של דבר, לא משנה אם מדובר בחברת ניקיון שעובדת עם עסקים או גופים פרטיים בלבד – יש לכולן כמה מחנים משותפים וסוגיות שונות אותם כדאי לבדוק בצאתכם לשכור את שירותיהן של חברות הניקיון השונות. להלן מידע חשוב שנמסר לנו על ידי אתר cleanplus.co.il – ניקיון משרדים בישראל:

דברים בסיסיים

לפני שאתם בכלל הולכים לחפש חברות ניקיון שיבואו באופן שותף לביצוע ניקיון יסודי אצלכם בבית העסק או הבית הפרטי, אתם קודם כל צריכים להחליט על כמה סוגיות ראשוניות שיעזרו לכם להחליט איזו חברה להזמין אם בכלל.

דבר ראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא, כמה גדול העסק או מקום המגורים שלי, וכמה פעמים ארצה שיבואו לנקות את המקום בכל שנה.

האם אני רוצה ניקיון שותף של פעם בשבוע או אפילו פעם ביום? או האם מספיק לי דווקא רק פעם בשבועיים, פעם בחודש או לפני חגים ומועדים ספציפיים?

לאחר מכן, בדקו עד כמה העבודה מקיפה – האם מדובר בניקיון חדר מדרגות של בניין מגורים או ניקיון של מפעל שלם בעל שתי קומות וכו'?

הבדיקה של שאלות מסוג זה, תעזור לכם לבצע את הברור הראשון מבין חברות ניקיון שונות – בין חברת ניקיון למגזר הפרטי או העסקי.

כאשר למגזר הפרטי והעסקים הקטנים יהיו מנקים שונים שיבצעו עבודות בסיסיות יחסית ובאופן יסודי ואיכותי, כמו למשל ניקוי הרצפה, חלונות ושאר דברים שלא מצריכים חומרים או כלים מיוחדים.

בהתאם לזה, מקומות כמו מפעלים או בתי עסק גדולים, יצריכו עבודה קבועה עם חברות ניקיון אשר מתאימות עצמן לעסקים עם כלי ניקיון גדולים ואיכותיים בתוספת של חומרים שלא משתמשים בהם בניקוי יומיומי רגיל.

חברות ניקיון איכותיות

לאחר שהחלטתם אם אתם צריכים חברות ניקיון לבית עסק גדול או קטן, מגיע השלב של בדיקה עמוקה מעט יותר.

כעת יש לכם מספר חברות שעל פניו מציעות את אותו השירות, אז איך בדיוק תוכלו להבדיל ביניהן? דבר ראשון, הוא לבדוק את אישור התמ"ת שלהן, שכן העבודה הזו היא פיזית למדיי וחברות רבות מעסיקות עובדים זרים ושכבות חלשות, ועל כן חשוב וחובה לבדוק שהן עומדות בכל התקנים.

ניסיון הוא עוד כלי שיעזור לכם לברור מבין חברות ניקיון שונות. אל תתביישו לשאול כמה זמן החברה קיימת, ותופתעו לגלות מיד שישנן חברות שנמצאות במשק מספר שנים ואחרות אפילו פחות משנה.

ניתן להניח שחברות שקיימות זמן רב יותר, עושות את עבודתן נאמנה ומתמקצעות יותר ככל שהזמן עובר, בעלות המלצות רבות יותר וההתאמה שלהן אליכם תהיה מהירה יותר מחברה חדשה שעוד בשלבי הקמתה והתבססותה. אנחנו ממליצים על חברת קלינר – ניקיון ללא פשרות

מכשור, עובדים ושירותים שונים

הדברים האחרונים בנושא חברות ניקיון אותם כדאי לבדוק בכדי לבחור את החברה שהכי מתאימה לנו, הם הניואנסים שנראים לעיתים קטנים ויכולים לעשות את כל ההבדל.

שאלה שחשוב לשאול, היא האם החברה שולחת את עובדי הניקיון השונים שלה ביחד עם מכשור וחומרי ניקוי, או שמא הם מצפים שאתם אלו שירכשו ויכינו את החומרים לשימוש העובדים. שכן, ישנם מקרים בהם האנשים יעדיפו דווקא את האופציה השנייה וידאגו לכל זה.

עוד סוגיה היא העובדים עצמם – האם הם מבוגרים או ילדים שרק רוצים לעשות כסף בזמנם הפנוי?

האם הם מנוסים ועובדים בתחום כבר מספר שנים? כך גם לגבי שירותים נוספים שאולי יום אחד תרצו, כמו פוליש לרצפה, קרצוף שטיחים ועוד.

ראו גם:

ריפוי באמצעות גינון

דישון צמחים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים